K radiátorom Zehnder teraz dizajnový ventilátor zadarmo - Domoss kúpeľne
Úvod / Akcie / K radiátorom Zehnder teraz dizajnový ventilátor zadarmo

K radiátorom Zehnder teraz dizajnový ventilátor zadarmo

Aj vás vždy strasie, keď vyjdete zo sprchy alebo z vane? Nemusíte sa stať hneď otužilcom, ktorý zvláda chlad. Stačí, ak si nainštalujete do vašej kúpeľne radiátor Zehnder. V kúpeľni vytvorí príjemnú klímu a dokonalé pohodlie nielen pre bežnú hygienu, ale pre celkové uvoľnenie tela a myšlienok.

Radiátor, ktorý udržuje stabilnú teplotu v kúpeľni počas kúpania je dôležitý. Po osušení naň veľmi jednoducho prevesíte mokrý uterák. Hladké trúbky radiátora vám to veľmi uľahčia. Radiátor má dvojvrstvové lakovanie, čo zvyšuje jeho odolnosť voči korózii, ktorú spôsobuje najmä vlhkosť v kúpeľni.

Aby sa vo vašej kúpeľni netvorila vlhkosť, z nej nebezpečné plesne a zápachy, pribalíme vám k radiátorom Zehnder teraz zadarmo ventilátor ZCV2.

Ventilátor ZCV2 nepočujete. Pracuje nepretržite a tak potichu, že si jeho prevádzku sotva všimnete. Akonáhle v kúpeľni stúpne vlhkosť nad stanovený limit, ventilátor intenzívne, ale nehlučne, odvetráva. To zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Ventilátor ZCV2 oceníte aj v kuchyni alebo WC. V celom byte je vždy príjemná klíma.

Akcia platí do konca tohto roka alebo do vypredania zásob.

Navyše platí akcia Colours free, kde si za cenu bielej farby môžete vybrať farbu radiátora v odtieňoch Black Matt, Anthracite, White Matt, Beige Quartz, Ruby Red a Inox Look.

Vybavte si kúpeľňu kvalitnými radiátormi Zehnder už počas letných mesiacov, aby ste zimu strávili v príjemnom teplúčku. Inštalácia ventilátora je jednoduchá a zvládne ju aj začínajúci domáci majster.

Kontaktujte kúpeľňové štúdiá DOMOSS. Naši návrhári si s vami dohodnú stretnutie a spoločne vyberiete dizajnový radiátor Zehnder podľa vašich potrieb a štýlu kúpeľne.

    Preferované štúdio:

    osobných údajov

    Fotogaléria

    Pozrite sa späť na