Svetová novinka prvýkrát na Slovensku: Odhaľte s nami Edition Lignatur od Keuco - Domoss kúpeľne
Úvod / Akcie / Svetová novinka prvýkrát na Slovensku: Odhaľte s nami Edition Lignatur od Keuco

Svetová novinka prvýkrát na Slovensku: Odhaľte s nami Edition Lignatur od Keuco

DOMOSS Team7 Keuco Lignatur

Kúpeľňové štúdio DOMOSS prinieslo na Slovensko ďalšiu svetovú novinku – jedinečnú sériu EDITION LIGNATUR od Keuco.

Prvotriedna novinka EDITION LIGNATUR značky KEUCO je výsledkom spolupráce TEAM 7, rakúskeho výrobcu dreveného masívneho nábytku a dlhoročných skúsenosti kúpeľňovej značky KEUCO.

 

Keuco Lignatur

 

Luxusný koncept z prírodného dreva navrhlo dizajnérske štúdio Tesseraux + Partner z Postupimu.

EDITION LIGNATUR značky KEUCO je unikátny – každý exkluzívny kúsok sa vyrába individuálne – umývadlové zostavy, umývadlá zapustené priamo do dosky na skrinke, vysoké skrinky alebo lavice.

Vyrába sa z troch druhov prírodných driev – zo dubu svetlého, benátskeho alebo z ušľachtilého orecha.

Skôr, ako sa začne s výrobou nábytku, najskôr prebehne špeciálny postup s názvom „maľovanie s drevom“. Kresba prírodného dreva, ktoré sa na výrobu nábytku EDITION LIGNATUR používa, musí na seba dokonale nadväzovať. Práve preto sa musia jednotlivé časti dosiek, z ktorých bude nábytok zložený, vopred zladiť.

Za zmienku stojí aj zrkadlo s osvetlením EDITION LIGNATUR, ktoré má unikátne technologické vybavenie – pomocou tlačidiel s dotykovými senzormi môžete meniť plynule farbu svetla a stmievať – od teplej bielej až po farbu imitujúcu denné svetlo. Týmto spôsobom môžete osvetlenie prispôsobiť svojej nálade, aktivitám – napríklad nanášaniu mejkapu pred prácou alebo pred romantickou večerou v prítmí reštaurácie. Oblúkové osvetlenie šíri svetlo príjemne zhora.

Po sprche navyše oceníte inteligentný detail – integrované vyhrievanie zrkadla do jednej sekundy zastaví zahmlievanie.

EDITION LIGNATUR od Keuco iba v DOMOSSe

Jedinečnú šancu obzrieť si ju na vlastné oči máte iba v kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave. Pozrite si fotoreportáž z predstavenia série architektom. 

Kolekciu EDITION LIGNATUR na Slovensku výhradne zakúpite iba v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. Informujte sa v štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave.

Pozrite sa späť na