Katalóg MyBATH DESIGN19 sme naplnili dizajnovými inšpiráciami - Domoss kúpeľne
Úvod / Akcie / Katalóg MyBATH DESIGN19 sme naplnili dizajnovými inšpiráciami

Katalóg MyBATH DESIGN19 sme naplnili dizajnovými inšpiráciami

MyBATH DESIGN19 otvára brány do priestoru svetového dizajnu. Trendy a nadčasové kúsky, remeselná dokonalosť, kvalitne spracovaný kúpeľňový sortiment od svetových značiek. Najkomplexnejšia inšpirácia pre vaše kúpeľne na Slovensku. To je každoročný unikátny katalóg MyBATH DESIGN. Na kvalitnom papieri alebo v tlačovej kvalite v pdf dokumente prináša stovky kvalitných produktov od svetových značiek.  V najvyššom rozlíšení si tak môžete prezrieť a inšpirovať sa tým najkrajším a najlepším zo sveta kúpeľňového dizajnu.

Ako sa zorientujete v katalógu?

Pri každom produkte nájdete potrebné technické informácie a rozmery, ktoré vám napomôžu pri správnom výbere veľkosti či farby do vašej kúpeľne. Súčasťou je tiež stručný popis a dizajnová interiérová fotografia pre inšpiráciu.

Kde získam katalóg MyBATH DESIGN19?

K dispozícii ho máte v našich štúdiách v tlačenom vydaní na kvalitnom kriedovom papieri. Zavítajte k nám, mnoho kúskov z katalógu si môžete prezrieť vo vystavených kójach.

Pripravíme vám profesionálny 3D návrh kúpeľne. Vždy sa snažíme na maximum využiť priestory kúpeľne tak, aby ste sa v nej cítili príjemne. Využite naše skúsenosti a siahnite po najlepších dispozičným riešeniach z Kúpeľňových štúdií DOMOSS.

Pozrite sa späť na