Kariéra - Domoss kúpeľne
Úvod / Kariéra

Kariéra

Miesto práce

DOMOSS, Kollárova, Trnava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Termín nástupu

1.10.2020

Mzdové podmienky (brutto)

800 EUR/mesiack základnej mesačnej mzde plus mesačné prémie do výšky 1.000,-€ až 1.400,-€ celkovej hrubej mesačnej mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj milá budúca kolegyňa/kolega.
Sme tím priateľských a tvorivých ľudí a do nášho obchodného kolektívu hľadáme novú posilu, ktorú nečaká iba klasická práca predajcu, ale aj priestor pre kreativitu a sebarealizáciu. Ak si komunikatívny, vieš sa usmievať, prekypuješ dobrými nápadmi a presvedčivým vystupovaním – si to práve TY koho hľadáme a
potrebujeme. Tešíme sa, že sa nám ozveš a budeme môcť nadviazať spoluprácu.

Čo budeš robiť?

  • predaj kúpelní a kúpeľňového sortimentu
  • tvorba grafického návrhu kúpeľňovej zostavy a celej kúpeľne z našej ponuky podľa požiadaviek a potrieb zákazníka
  • komunikácia realizácie a odborné poradenstvo v oblasti kúpeľní a aj interiérov
  • vypracovanie cenovej ponuky
  • komunikácia so zákazníkom až do celkového ukončenia a odovzdania zákazky
  • spolupráca s architektmi, projektantmi a dizajnérmi
  • spolupráca s obchodnými zástupcami /školenia na odbornú znalosť produktov/
  • sledovanie aktuálnych trendov v oblasti bývania /účasť na výstavách/

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ti dáme?

  • nástupné platové podmienky – základ plus mesačné prémie do výšky dohodnutého platu na dobu zaučenia /cca pol roka až rok /
  • systém podpory v celom predajnom procese/grafické návrhy, získavanie zákazníkov,../
  • zázemie v stabilnej a prosperujúcej firme
  • zaškolenie skúsenými kolegami
  • účasť na výstavách a odborných školeniach aj v zahraničí
  • benefity vo forme cenového zamestnaneckého programu na kompletný sortiment
  • každá významná životná udalosť je u nás finančne odmenená
  • rekreačný príspevok, príspevok na letné tábory detí, použitie sociálneho fondu na šport a kultúru, eventy pre rodiny zamestnancov,..
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Na výberové pohovory budú pozvaní iba kandidáti, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Všetkým záujemcom ďakujeme
Profesné životopisy zasielajte na mail. adresu
anna.bielikova@domoss.sk a maria.radosovska@domoss.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti
Microsoft Windows – pokročilý
Adobe Illustrator – pokročilý
AutoCAD – základy
SketchUp – základy

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
obchod
3

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • hľadáme tímového hráča s vysokým osobným nasadením a výkonom, s aktívnym prístupom k práci, a pozitívnym myslením, orientáciou na výsledok
  • samostatnú a tvorivú osobnosť s výbornými komunikačnými, prezentačnými a obchodníckymi zručnosťami
  • požadujeme prax v obchode/predaji , najlepšie v oblasti navrhovania a predaja interiérov/nie je podmienka/
  • znalosť základných nástrojov – excel, grafické programy, kalkulácie

Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia !