NOVINKA od Villeroy & Boch: Zoznámte sa s obkladmi Marmochic - Domoss kúpeľne
Úvod / Novinky a zaujímavosti / NOVINKA od Villeroy & Boch: Zoznámte sa s obkladmi Marmochic

NOVINKA od Villeroy & Boch: Zoznámte sa s obkladmi Marmochic

Štruktúra a farby pripomínajú ten najvzácnejší mramor. V odtieňoch, aké iba príroda dokáže namiešať. Spoznajte obklady Marmochic, jedinečnej línie od Villeroy & Boch, ktorá snúbi klasickú eleganciu minulosti s modernou súčasnosťou. 

Obklady a dlažby Marmochic sú inšpirované vznešenosťou starých benátskych palácov. Dýchajú luxusom, nadčasovosťou, dodávajú príbytku neprehliadnuteľný šarm. Stelesňujú silu a krehkosť prírody v jednom v tých najkrajších odtieňoch, aké dokáže namiešať.

Odtiene sú inšpirované tromi základnými typmi mramoru – Essential white bielym zlatom so sivým žilnatením a zlatými detailmi, The Dark illusion tmavým, veľmi elegantným kameňom so svetlým žilnatením a Deep Pearl pripomínajúcim lesklé sivé perly:

  

Variácie rozmerov ponúkajú nekonečné možnosti kúpeľňových riešení. Marmochic je dostupné ako mozaika s rozmermi 3,7 x 3,7 cm, ale aj ako veľkoformátový obklad so šírkou až 120 cm.

Informujte sa o ponuke jedinečných obkladov Marmochic v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. Naši dizajnéri sa postarajú o všetko od prvotnej vizualizácie až po montáž a realizáciu vašej vysnívanej kúpeľne.

Fotogaléria

Pozrite sa späť na